Atrakcje weekendowe

Atrakcje w weekendy i święta

Weekend to czas pełen atrakcji, zabaw i rozrywki. W dni wolne od pracy znajdziecie u nas nie tylko w pełni wyposażone strefy relaksu, ale także strefy zabawy i te, w których możecie poobcować z naturą. Co na Was czeka? Sami zobaczcie. 

STREFA REKREACYJNA 

> piana party
> malowanie twarzy
> zabawy i animacje z Bergamutką 
> maskotki 
> strefa dmuchańcy
> warsztaty sezonowe
> muzyka i całodniowa zabawa 
> rowerki wodne

STREFA GASTRO

> Beach bar (drinki, napoje)
> Grill Bar (pizza, zapiekanki, boxy i inne)
> Kawiarnia (kawa, herbata, koktajle, gofry i inne)
> Lody rzemieślnicze
> Lody włoskie 

PARK ZWIERZĄT

> około 50 gatunków zwierząt
> karmienie marchewką (tylko sprzedawaną na terenie obiektu)
> karmienia pokazowe 
> spacery z alpkami 
> przejażdżki na kucyku

Zapraszamy również w inne dni

Odwiedzając Dobroniankę w dni pracujące także spodziewajcie się masy atrakcji. Wówczas polecamy odwiedziny szczególnie tym, którzy pragną spędzić czas wolny w kontakcie z naturą i w otoczeniu zwierząt oraz tym, którzy pragną relaksu i odpoczynku.

Czeka na Was strefa dmuchańcy, park zwierząt, spacery z alpakami, karmienie zwierząt, beach bar, grill bar, kawiarnia, strefy relaksu, pizza, drinki, lody rzemieślnicze, lody włoskie, gofry, pyszna kawa, dekoracje, klimatyczne altany, piaszczysta plaża, rowerki wodne, mostki, ławki, leżaki, strefy ogniskowe i piknikowe oraz wiele wiele innych. 

U nas każdy dzień spędzicie wyjątkowo. Zapraszamy!

CC8C34FB-6F79-4440-878A-44D42FC739D8
559525BF-4853-4E0B-A7EE-381A045F1045
4C02545D-7509-4C24-8096-82B8A6219FB9

Atrakcje dla dzieci w Mini ZOO 

 

Nie musimy udawać się z dziećmi w daleką podróż, aby mogły one zobaczyć z bliska wielbłądy, strusie czy kangury, pogłaskać alpaki, czy skorzystać z przejażdżki na kucu. Dużą frajdą jest również karmienie zwierzaków przez naszych milusińskim dedykowanym pokarmem.  

 

Co jeszcze może zaoferować Dobronianka?

 

Oprócz kontaktu ze zwierzętami Mini Zoo może zaoferować dzieciom kolorowy i pełny atrakcji plac zabaw a latem „dmuchańce”, czy wspólne wycieczki z rodzicami  rowerkiem wodnym. W strefie gastronomicznej serwuje się dania z grilla, słodkie gofry z bitą śmietaną i inne dania. Teren jest ogrodzony i bezpieczny dla rodzin z dziećmi. Zaprojektowany został tak, żeby dzieci w czasie wolnym mogły swobodnie poruszać się po nim, do woli bawić się, zwiedzać i korzystać z oferowanych atrakcji.

A905EE76-6FF6-49DE-BE0E-17785C2DB398
Dobronianka, sesja świąteczna, studio pumpkin (24)