Strefa dmuchańców

Content Image

Nie tylko zoo, nie tylko zwierzątka- szalej na Dobroniance

Teren rekreacyjny Dobronianki to ponad 5 ha zagospodarowanych w różnorodny sposób. Jedną z większych jego elementów jest strefa dmuchańców, która znajduje się w północnej części tuż obok placu zabaw. Do tego celu przeznaczyliśmy plac o powierzchni 800 m kw. Dla bezpieczeństwa i estetyki został wygrodzony niskim ogrodzeniem oraz wyłożony sztuczną trawą. Dzieci wchodząc do strefy MUSZĄ POSIADAĆ SKARPETKI, zabezpiecza to skórę przed ewentualnymi otarciami.

 

Różna skala trudności

Skakać może mały i duży. Do dyspozycji naszych pociech jest 5 dmuchańców. Każdy z nich nawiązuje klimatem do naszego mini zoo i posiada zwierzęce motywy. Towarzyszy nam panda czy kolorowy goryl. Tor przeszkód z palmami również dostarczy nam wielu emocji.

45 min zabawy 

Strefa dmuchańców czynna jest w każdy piątek, sobotę i niedzielę od godziny 11.00 do końca godzin pracy obiektu.  Grupy dzieci wpuszczamy o każdej pełnej godzinie na 45 min zabawy, by mogły skorzystać w pełni z każdej z proponowanych atrakcji. Rodzice czy opiekunowie mogą również wejść do strefy i usiąść wygodnie na ławeczce czy leżaku i doglądać swoją pociechę.

atrakcje dla dzieci

Bezpieczeństwo dzieci

Najistotniejsze jest bezpieczeństwo Waszych pociech, dlatego ZAWSZE W STREFIE są nasi pracownicy, którzy doglądają skaczących dzieci, dbają o stan techniczny urządzeń, porządek i czystość sprzętów oraz co najważniejsze bezpieczeństwo.

BARDZO WAŻNE!  Jeśli nasi pracownicy uznają, że ze względu na warunki atmosferyczne  /deszcz, wiatr, ostre słońce/ dmuchańce nie mogą być uruchamiane to strefa będzie NIECZYNNA.

 Cennik strefy dmuchańców

Każde z dzieci, które chce skorzystać ze strefy musi posiadać zakupiony bilet. Można go nabyć bezpośrednio w strefie u pracownika Dobronianki.

20 zł/ dziecko 

dmuchańce w mini zoo Dobroń, atrakcje dladzieci (9)

REGULAMIN KORZYSTANIA Z DMUCHAŃCA

 PRZED SKORZYSTANIEM Z URZĄDZEŃ (ZABAWEK) DMUCHANYCH, TZW. DMUCHAŃCÓW NALEŻY DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM

 1. Przeznaczenie obiektu jest kulturalno-rekreacyjno-rozrywkowo-sportowe.
 2. Każdy uczestnik powinien cechować się dobrym stanem zdrowia.
 3. Korzystający z zabawek dmuchanych podporządkowują się pracownikom obsługi urządzeń.
 4. Obiekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat, o wzroście maksymalnym 150 cm/11 lat chyba, że pracownik obsługi zadecyduje inaczej.
 5. Osoby małoletnie mogą korzystać z zabawek dmuchanych tylko za zgodą i w obecności  rodziców lub opiekunów.
 6. Pełną odpowiedzialność za dzieci korzystające z zabawek dmuchanych ponoszą ich rodzice lub opiekunowie.
 7. Na zabawki dmuchane mogą wchodzić dzieci w ubraniach pozbawionych ostrych elementów (zamki błyskawiczne, ćwieki, spinki do włosów itp.). Obsługa może prosić o zdjęcie takiej części garderoby lub odmówić wstępu na zabawkę. 
 8. Dziecko korzystające z zabawek dmuchanych powinno zdjąć okulary, wisiorki i naszyjniki (lub schować je pod bluzkę). Pierścionki, zegarki, telefony komórkowe, odtwarzacze, pieniądze i inne cenne lub ostre przedmioty prosimy pozostawić u rodziców lub opiekunów. 
 9. Dziecko, korzystające z zabawek dmuchanych, musi mieć zdjęte buty i musi mieć założone skarpetki. Zjeżdżanie w rajstopach spowoduje ich zniszczenie, a zabawa boso grozi otarciami. Należy wyjąć z kieszeni wszystkie rzeczy, które w czasie zabawy mogą wypaść. Sugerujemy dzieciom ubranie się w miękkie dresy.
 10. Na teren dmuchańca wchodzić można tylko od strony frontowej, niedozwolone jest wspinanie się po ścianach bocznych. 
 11. Na dmuchańcu zabronione jest spożywanie jedzenia i napojów lub żucie gumy.
 12. Maksymalna liczba przebywających osób na dmuchańcu to 10 dzieci.
 13. Pracownik strefy może rozdzielić dzieci, by uniknąć zagrożenia bezpieczeństwa. W przypadku dużego zagęszczenia dzieci, pracownik strefy może dzielić dzieci na grupy i wpuszczać na dmuchańce na określony czas. 
 14. Jednocześnie mogą zjeżdżać obok siebie trzy osoby (dotyczy zjeżdżalni). 
 15. Zabrania się skakania na Zjeżdżalni i ogrodzonym terenie jej pracy (dotyczy zjeżdżalni).
 16. W przypadku silnego wiatru lub dużych opadów atmosferycznych, obsługa ma obowiązek natychmiast zakazać korzystania z dmuchańca. Niezastosowanie się do tego polecenia może grozić poważnymi obrażeniami, za które kierownictwo obiektu Dobronianka nie ponosi odpowiedzialności.
 17. Zabronione jest przebywanie w pobliżu urządzeń napędzających dmuchańce – może to grozić porażeniem elektrycznym.
 18. Za szkody wyrządzone celowo lub nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu lub poleceń pracowników obsługi, odpowiedzialność ponoszą użytkownicy lub – w przypadku niepełnoletnich – ich opiekunowie prawni.
 19. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na zdrowiu i urazy fizyczne wyrządzone na dmuchawcu lub w jego obszarze.

DOBRONIANKA ŻYCZĄ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM MIŁEJ, BEZPIECZNEJ ZABAWY!