Strefa dmuchańców

STREFA DMUCHANYCH ATRAKCJI

SKACZ, ZJEŻDŻAJ I BAW SIĘ NA NASZYCH DMUCHAŃCACH!

 Teren rekreacyjny Dobronianki to ponad 5 hektarów zabawy, relaksu i atrakcji.  Jedną z części tego terenu jest strefa dmuchańców, która znajduje się tuż obok placu zabaw. Do tego celu przeznaczyliśmy plac o powierzchni 800 m kw. Dla bezpieczeństwa i estetyki plac dmuchanych atrakcji jest ogrodzony został oraz wyłożony sztuczną trawą. Dzieci wchodząc do strefy MUSZĄ POSIADAĆ SKARPETKI, zabezpiecza to skórę przed ewentualnymi otarciami.

Różnorodność zabawy
 

 

Dmuchane atrakcje przeznaczone są nie tylko dla większych, ale także małych dzieci. Do dyspozycji naszych pociech jest 7 dmuchańców. Każdy z nich nawiązuje klimatem do naszego mini zoo i posiada zwierzęce motywy. Towarzyszy nam panda czy kolorowy goryl. Tor przeszkód z palmami również dostarczy nam wielu emocji. Na terenie placu znajdują się zjeżdżalnie, pałacyki do skakania oraz inne formy, które zadowolą każde dziecko. 

🏰  Strefa  czynna jest w każdy piątek, sobotę i niedzielę od godziny 11.00 do końca godzin pracy obiektu. 
🏰  Grupy dzieci wpuszczamy o każdej pełnej godzinie na 45 min zabawy, by mogły skorzystać w pełni z każdej z proponowanych atrakcji.
🏰  Rodzice czy opiekunowie mogą również wejść do strefy i usiąść wygodnie na ławeczce czy leżaku i doglądać swoją pociechę.
🏰  Dzieci wewnątrz strefy pozostają pod opieka swoich rodziców i opiekunów. 

Najistotniejsze jest bezpieczeństwo Waszych pociech, dlatego ZAWSZE W STREFIE są nasi pracownicy, którzy wspierają w razie potrzeby, dbają o stan techniczny urządzeń, porządek i czystość sprzętów oraz co najważniejsze bezpieczeństwo.

BARDZO WAŻNE!  Jeśli nasi pracownicy uznają, że ze względu na warunki atmosferyczne np. deszcz, wiatr, ostre słońce,  dmuchańce nie mogą być uruchamiane to strefa będzie NIECZYNNA.

Cena STREFY DMUCHAŃCÓW

Każde z dzieci, które chce skorzystać ze strefy musi posiadać zakupiony bilet. Można go nabyć bezpośrednio w strefie u pracownika Dobronianki.

✨  KOSZT, to 25,00 zł za jedno dziecko i 45 minut zabawy 

PRZED SKORZYSTANIEM Z URZĄDZEŃ (ZABAWEK) DMUCHANYCH, TZW. DMUCHAŃCÓW NALEŻY DOKŁADNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM. 

Regulamin udostępniamy poniżej.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM MIŁEJ I BEZPIECZNEJ ZABAWY!