Spacer z alpakami

Content Image

Spacer z alpakami - atrakcja dla dzieci i dorosłych

Okrzyknięte jednym z najsłodszych zwierząt – alpaki cieszą się olbrzymim powodzeniem. Te urocze stworzenia (co niespotykane jest w królestwie zwierząt) potrafią wyrażać emocje. Zatem jeśli jeszcze nie widziałeś szczęśliwej alpaki najwyższy czas to zmienić. A sam spacer z alpaką to jest dopiero bomba pozytywnej energii. To jednak nie jedyne zalety tych puchatych stworzeń, są one niezwykle przyjazne i towarzyskie. 

Ze względu na swój dobry wpływ na człowieka wykorzystuje się je podczas różnego rodzaju terapii. Powiedźmy teraz o samym wyglądzie alpaki, chociaż często mylone z lamą mają z nią niewiele wspólnego. Ich puszyste futerka znacznie różnią się od sierści lam, a do tego są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku i… hipoalergiczne, dlatego nikt nie będzie miał problemów z głaskaniem tych puchatych istot- przy czym należy zauważyć że uwielbiają pieszczoty, ale nie po głowie.

Jak długo trwa spacer z alpakami?

W zależności od wybranej opcji ale minimum to 30 do 60 minut. Jeśli nasi spacerowicze będą chcieli skrócić i będą mieli już nadmiar wrażeń, możemy wcześniej wrócić do obiektu. Czas liczony jest od momentu opuszczenia bram Dobronianki. Spacer z alpakami odbywa się specjalnie wytyczoną trasą po leśnych Górkach Dobrońskich

Ile osób bierze udział w spacerze z alpakami?

W jednym spacerze może uczestniczyć minimalnie jedna osoba i kolejno dwie, trzy albo cztery. Maksymalnie do 10 osób  /dzieci i dorosłych/. Cena spaceru uzależniona jest od czasu i ilości osób. Cennik w dole strony.

Czy taki spacer jest bezpieczny?

Oczywiście. Zawsze w spacerze uczestniczy opiekun z Dobronianki. Alpaki są bardzo spokojne, nieagresywne, mogą je prowadzić dzieci (pod kontrolą opiekunów i rodziców). A także przed każdym spacerem nasi goście otrzymują krótki instruktarz i niezbędną wiedzę. 

Czy trzeba się wcześniej umawiać?

Tak. Telefonicznie 720 555 599 lub KONTAKT

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu oraz deklaracja czasu oraz ilości osób. 

CENNIK SPACERÓW Z ALPAKMI

Spacer po obiekcie (czas trwania 30 min.)

2 ALPAKI -120 zł /1-4 osób, każda kolejna 20 zł

4 ALPAKI -170 zł /1-4 osób, każda kolejna 30 zł

Spacer do lasu (czas trwania 1h)

2 ALPAKI -170 zł /1-4 osób, każda kolejna 20 zł

4 ALPAKI – 250 zł /1-4 osób, każda kolejna 30 zł

KARMA GRATIS – ilość, tyle ile idzie alpak, kolejne 5 zł

alapaki na smyczy, alpakoterepia, atrakcje dla dzieci