Magiczny Park Świateł

Piękne iluminacje świetlne - dostępne całą zimę

Tej zimy za sprawą świetlnych iluminacji od firmy Multi Decor popularne miejsce dla rodzin zyska kolejny argument do odwiedzenia. Obok żywych zwierzaków w mini zoo zobaczymy tutaj po raz pierwszy także świetlne zwierzęta: renifera, łanię, niedźwiedzie, myszkę, wiewiórkę oraz ptaki w towarzystwie zimowej scenografii, zagajników i tuneli. Nie zabraknie popularnych i lubianych fotoramek, w których wykonać można pamiątkowe zdjęcie z iluminacją w tle. To nie wszystko. Już z daleka swoim światłem powita odwiedzających sympatyczny piernikowy ciastek gigantycznych rozmiarów, zaś ogromny autobus Mikołaja, do którego można wejść, czy świąteczna karuzela zapewnią magiczną atmosferę podczas zwiedzenia Magicznego Parku Świetła Dobronianki.

Dobronianka od momentu powstania zapewnia odwiedzającym niezwykłe doznania, doświadczenia i piękne wspomnienia. Zimą wszyscy potrzebują więcej światła, pozytywnej energii, bliskości. Dlatego nasz Magiczny Park Światła to przyjazne miejsce, skąd popłynie dziecięca radość, świąteczna moc oraz oczywiście pozytywna energia. 

Wszystkie instalacje są niskonapięciowe oraz energooszczędne. Bazują wyłącznie na technologii eko-LED, dzięki czemu pobierają minimalną ilość prądu. Dostawcą wszystkich iluminacji jest firma Multidekor, lider rynku iluminacji i dekoracji świątecznych dla miast, parków i galerii handlowych.

W Dobroniance zadbano o każdy szczegół podczas zwiedzania. Obok doboru iluminacji o designie, który będzie się podobał dzieciom i dorosłym, spotkamy tu również Świętego Mikołaja, odwiedzimy lubiane mini zoo, zjemy coś dobrego, posłuchamy świątecznej muzyki oraz ogrzejemy się przy płomieniach ogniska. Dogodny dojazd z Łodzi i mnóstwo świątecznych atrakcji sprawiają, że Dobronianka będzie tej zimy atrakcyjnym miejscem nie tylko na weekendowy wyjazd z dziećmi.