Zoo bilety – Cennik

Content Image
Cennik stacjonarny

CENY BILETÓW W KASIE OBIEKTU

obowiązuje od 01.09.2022 do odwołania

Sesje zdjęciowe - z własnym fotografem, aparatem profesjonalnym

Dobronianka jest urokliwym miejscem, liczne aranżacje tematyczne i pięknie zagospodarowana przestrzeń sprzyja do sesji ślubnych czy sesji rodzinnych. Sesje produktowe, komercyjne z profesjonalnym aparatem rewelacyjnie wychodzą w każdym miejscu naszego 10 ha terenu. Goście mogą realizować zdjęcia po wniesieniu opłaty OBOWIĄZKOWEJ  w wysokości 250 zł / w tym bilety dla 5 os./

Agroturystyka z mini zoo, gdzie bilety są na każdą kieszeń

Dbając o kieszenie naszych odwiedzających, postaraliśmy się, żeby bilety były atrakcyjne i obowiązują na całość naszego ośrodka, zarówno część rekreacyjną jak i mini zoo.

  • Za pobyt od poniedziałku do piątku osób dorosłych w dobraniańskiej agroturystyce  bilety za wejście kosztują 30zł od osoby; w soboty i niedziele cena to 35zł. 
  • Nasi najmłodsi milusińscy, w wieku do 3 lat mają zapewniony wejście gratis.
  • Osoby niepełnosprawne, posiadające orzeczenie mają wejście w kwocie 10 zł.
  • Seniorzy /emeryci i renciści- po okazaniu legitymacji/, dla których pobyt na świeżym powietrzu jest najlepszym lekarstwem, a w upalne dni ochłodą od miejskiej spiekoty, kupują bilety ulgowe w cenie 25 zł od osoby a weekend 30 zł. Z takiej samej ulgi przy zakupie biletów korzysta najliczniejsza grupa  odwiedzających – nasze małe, ciekawe świata, przedszkolaki, jak i ich starsi koledzy i koleżanki uczniowie – po okazaniu ważnej legitymacji.

Dla rodziców i dzieci wspólnie odwiedzających nasze zoo w Łodzi przygotowaliśmy również bardzo atrakcyjną ofertę cenową, która pozwoli im miło spędzić ze sobą czas nie martwiąc się o rodzinny budżet. Tak więc:

  • rodzina 3 osobowa spędzi ten czas już za 78 zł, a w weekend za 90 zł,
  • rodzina 4 osobowa spędzi ten czas już za 100 zł, a w weekend za 118 zł,
  • rodzina 5 osobowa spędzi ten czas już za 122 zł, a w weekend za 145 zł,

W tej cenie jest również korzystanie z czystych, higienicznych i bezpiecznych sanitariatów, a także punkt dla matki z dzieckiem/ domek ze strzechą/.

Osoby, które jeszcze Nas nie odwiedziły informujemy, że w agroturystyce Dobronianka cennik  jest wyeksponowany przy każdej kasie, a kasy zamykane są na godzinę przed zamknięciem parku

Zachęcamy do odwiedzenia naszego obiektu również na wydarzenia okolicznościowe – urodziny w zoo, imprezy firmowe czy wesele plenerowe w stylu boho.

Serdecznie Wszystkich zapraszamy na odpoczynek w każdy dzień tygodnia, cały rok – niezależnie od aury.