Imprezy Firmowe

Dlaczego warto

INTEGRACJA NA ŁONIE NATURY
Firmowe spotkania w Dobroniance

Bliskość natury, dzika przyroda, spokój i relaks. To coś, czego szuka wielu z Nas. Dobronianka oferuje to wszystko i wiele więcej.

Dogodne położenie, liczne atrakcje, miły i uczynny personel – to wszystko sprawia, że w Dobroniance zorganizujesz najlepszą imprezę firmową

NASZA OFERTA
oferta dla firm
zarezerwuj już dziś termin pod numerem tel. 696-839-324

IMPREZY INTEGRACYJNE

Oferujemy Państwu kompleksową organizację imprez integracyjnych – firmowych dla minimum 20 osób.

Nasz obiekt ma pojemność do eventów firmowych do max. 2000 os.

W ramach imprezy oferujemy najem obiektów, możliwość korzystania z naszej strefy food-core, beach baru, organizacji grilla czy ogniska.  Pełnej obsługi cateringowej. Wynajmujemy zadaszone altany i wiaty a także namiot o powierzchni 420 mkw.

Cena imprezy integracyjnej jest ustalana indywidualnie
marketing@dobronianka.pl

Podawane przez nas stawki są cenami netto

WYNAJEM OBIEKTU

Oferujemy możliwość wynajmu części lub całości naszego obiektu na organizację firmowych imprez plenerowych. Do każdego wynajmu podchodzimy indywidualnie. Na cenę wpływ ma wiele czynników dlatego prosimy o kontakt mailowy marketing@dobronianka.pl lub telefoniczny: 696 839 324

Imprezy firmowe – województwo łódzkie

Nasza agroturystyka to miejsce idealne na organizację wydarzeń firmowych. Niesamowity klimat i bliskość natury pozwalają na całkowite oderwania się od codzienności i firmowych utrapień. To czas, w którym możesz całkowicie skupić się na odpoczynku i dobrej zabawie. 

Jeśli chcesz możemy kompleksowo zorganizować dla Ciebie imprezę. Zadbamy o każdy szczegół. Zajmujemy się zarówno małymi wydarzeniami na minimum 15 osób jak i większymi spotkaniami. Nasz obiekt pomieści do 2000 gości. 

To jak będzie wyglądała impreza zależy od Ciebie. Do każdej organizacji podchodzimy indywidualnie. Możesz skorzystać z dostępnych na terenie atrakcji i pod nie ułożyć plan wydarzenia lub postawić na ulubioną firmę cateringową i własny pomysł. 

Grill, ognisko? Nie ma problemu. Zorganizujemy prawdziwą imprezę plenerowej, której brakuje w szczególności osobom pracującym na co dzień w mieście. Wieczór przy strzelającym w ognisku drewnie, miłej muzyce i rozmowie. Być może to właśnie coś czego szukasz. A może wolisz nieco bardziej wakacyjny klimat? Nasz beach bar jest gotowy. To idealne miejsce na niezapomnianą imprezę z morską nutą w tle. 

Spotkania firmowe

Impreza integracyjna to nie tylko sposób na świetną zabawę, ale przede wszystkim świetne narzędzie motywacyjne. Coraz więcej firm zwraca uwagę na potrzeby pracowników i dba o ich dobre samopoczucie w firmie. Nie ma się co dziwić. Szczęśliwy i wypoczęty pracownik to lepsze rezultaty dla całej organizacji. Wyjazdy integracyjne wpływają także na polepszenie stosunków w zespole i lepsze zgranie się pracowników. Takie wyjazdy na długo pozostają we wspomnieniach i potrafią tchnąć nową energię w wypalonych pracowników. 

Pozwól więc swoim pracownikom zrelaksować się w pięknych okolicznościach przyrody. Zapraszamy do organizacji imprez integracyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. My zajmujemy się organizacją, a Ty możesz odpocząć i skorzystać z wolnego czasu.