Urodziny w ZOO

Content Image
NASZA OFERTA

WYNAJĘCIE ALTAN NA IMPREZY URODZINOWE
Rezerwacja terminów pod numerem 720 555 599

Urodziny w ZOO – duża atrakcja dla dzieci i dorosłych.

urodziny w zooKto z Nas nie miał takiego dylematu – gdzie zorganizować urodziny swojemu milusińskiemu? W sali zabaw?  Na działce? A może w restauracji? Ale to już wszystko było. Jakim miejscem zaskoczyć koleżanki i kolegów naszych pociech? A może wybrać piękny i malowniczy ośrodek w Dobroniu koło Łodzi? Tak urodziny w ZOO to jest świetny pomysł.

Mnóstwo atrakcji: 

  • kontakt z egzotycznymi zwierzętami, 
  • piękny teren nad wodą, 
  • piaszczysta plaża, 
  • place zabaw, 
  • dmuchane zamki do zjeżdżania- 5 szt. o różnym stopniu trudności, 
  • rowerki wodne, z których mogą skorzystać również rodzice i opiekunowie zaproszonych gości. 

Zamawiając u Nas urodziny w naszej agroturystyce z mini ZOO, możecie spokojnie odpocząć. Jesteśmy przygotowani na dostarczenie Waszym dzieciom i ich gościom mnóstwa wrażeń, w tym szczególnym dniu. Cały personel ośrodka mają duże doświadczenie w przygotowaniu różnego rodzaju imprez dla dzieci. Uatrakcyjniając je na wiele sposobów powodują, że każda urodzinowa impreza jest inna i niepowtarzalna. Pamiątkowe zdjęcia po niej zostają w rodzinnym albumie na długie lata. Może chcecie wycieczkę po zoo z przewodnikiem albo sesję z aplakami- czemu nie?

Dajmy dobry przykład innym i pokażmy, że impreza urodzinowa w ZOO jest lepsza od bawienia się w sali zabaw, czy w restauracji. Dlaczego? Bo stymuluje rozwój dziecka, pomaga uczyć się obcowania ze zwierzętami. Urodziny w ZOO dla starszych dzieci to doskonała okazja by wzbogacić swoją wiedzę przyrodniczą, zwiększyć świadomość ekologiczną i uzmysłowić sobie, że los planety i jej mieszkańców leży w ich rękach. Dla dorosłych, urodziny w plenerze są również bardzo dobrym miejscem wypoczynku, kiedy ich dziećmi zajmuje się wykwalifikowana kadra, w spokoju mogą się zrelaksować, posiedzieć na plaży, pospacerować albo tak po prostu nic nie robić- odpoczywać.

Jak mogą wyglądać urodziny twojego dziecka w Mini ZOO?

Wybierz termin, który Ci najlepiej odpowiada – data urodzin dziecka lub przybliżony dzień.

Zadzwoń lub napisz do Nas, a My pomożemy Ci w wyborze atrakcji i zabaw. Catering- możesz skorzystać z naszej oferty lub przywieść swój /wnosząc opłatę porządkową 100 zł/. Tort – jest indywidualną sprawą, dlatego przywieź go do nas i nie martw się- przechowamy w naszej chłodni.

Wynajem altan na urodziny to idealny fundament do stworzenia tematycznych urodzin- możesz dowolnie udekorować przestrzeń.

REZERWACJE: tel. 720 555 599  lub biuro.dobronianka@gmail.com

Przykładowy plan realizacji przyjęcia urodzinowego: Rezerwacja przestrzeni na wyłączność /na 2 h, każda kolejna godzina jest dodatkowo płatna/, którą możesz dowolnie udekorować. My przekazujemy Ci np. altanę z wyposażeniem jak stoły, ławki, oświetlenie- girlandy, kosze na śmieci, prąd. Kiedy wszyscy goście już będą na miejscu otrzymują opaski. Tort możesz przywieźć swój i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu. Dzieci i rodzicie mogą korzystać z całego obiektu i pospacerować po zoo i karmić przygotowaną prze nas karmą. Możesz wykupić spacer z alpakami albo dostęp do strefy dmuchańców.

To tylko jeden z przykładów, Nasza oferta jest bardzo elastyczna, a My nie boimy się wyzwań. Zapraszamy. Nasze ZOO w ofercie ma również możliwść wizyty przedzkoli lub szkoł.