Urodziny w ZOO

URODZINY W DOBRONIANCE

Kto z Nas nie miał takiego dylematu – gdzie zorganizować urodziny swojemu milusińskiemu? W sali zabaw?  Na działce? A może w restauracji? Ale to już wszystko było. Jakim miejscem zaskoczyć koleżanki i kolegów naszych pociech? A może wybrać piękny i malowniczy ośrodek w Dobroniu koło Łodzi? Tak urodziny w ZOO to jest świetny pomysł.

Mnóstwo atrakcji:

✨  kontakt z egzotycznymi zwierzętami, 

✨  piękny teren nad wodą, 

✨  piaszczysta plaża, 

✨  place zabaw, 

✨  dmuchane zamki do zjeżdżania- 5 szt. o różnym stopniu trudności, 

✨  rowerki wodne, z których mogą skorzystać również rodzice i opiekunowie zaproszonych gości. 

Zamawiając u Nas urodziny w naszej agroturystyce z mini ZOO, możecie spokojnie odpocząć. Jesteśmy przygotowani na dostarczenie Waszym dzieciom i ich gościom mnóstwa wrażeń, w tym szczególnym dniu. Cały personel ośrodka ma duże doświadczenie w przygotowaniu różnego rodzaju imprez dla dzieci. Uatrakcyjniając je na wiele sposobów powodują, że każda urodzinowa impreza jest inna i niepowtarzalna. Pamiątkowe zdjęcia po niej zostają w rodzinnym albumie na długie lata. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki z przewodnikiem oraz sesje i spacery z alpakami. 

 

✨   Wybierz termin, który Ci najlepiej odpowiada – data urodzin dziecka lub przybliżony dzień.

✨   Napisz do nas na marketing@dobronianka.pl

✨   My pomożemy Ci w wyborze atrakcji, zabaw i zaproponujemy jedno z naszych magicznych miejsc. 

 

Co oferujemy? 


✨   Jako miejsca proponujemy altany na wodzie, altany na wyspie oraz altanę pod strzechą. Wynajem miejsca na urodziny, to idealny fundament do stworzenia tematycznych urodzin. Możesz dowolnie udekorować przestrzeń. Wynajem proponujemy na wyłączność, na dwie lub trzy godziny. Zapewniamy stoły, krzesła, kosz na odpady oraz prąd. Od 20 do 50 metrów od altan znajdują się toalety. 

✨   Animacje dla dzieci mogą poprowadzić nasi niezastąpieni animatorzy. 

✨   Możecie również skorzystać z atrakcji dodatkowych, jak spacer z alpakami, zwierzanie ZOO z przewodnikiem, strefy dmuchanych atrakcji, piana party i wiele innych. 

✨   Jeśli chodzi o jedzenie, możesz skorzystać z naszej oferty (Grill bar, Kawiarnia) lub przywieść swoje przekąski, wówczas konieczna jest opłata 200 zł.

✨   Tort jest indywidualną sprawą, dlatego przywieź go do nas, a my przechowamy go dla Ciebie. 

Przykładowy plan realizacji przyjęcia urodzinowego: 

Rezerwacja przestrzeni na wyłączność /na 2 h, każda kolejna godzina jest dodatkowo płatna/, którą możesz dowolnie udekorować. My przekazujemy Ci np. altanę z wyposażeniem jak stoły, ławki, oświetlenie- girlandy, kosze na śmieci, prąd. Kiedy wszyscy goście już będą na miejscu otrzymują opaski. Tort możesz przywieźć swój i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu. Dzieci i rodzicie mogą korzystać z całego obiektu i pospacerować po zoo i karmić przygotowaną prze nas karmą. Możesz wykupić spacer z alpakami albo dostęp do strefy dmuchańców.
 

To tylko jeden z przykładów, Nasza oferta jest bardzo elastyczna, a My nie boimy się wyzwań. 

Zapraszamy!