Atrakcje i usługi

Dlaczego warto

Odkryj magiczny
Świat Dobronianki

Bliskość natury, dzika przyroda, spokój i relaks. To coś, czego szuka wielu z Nas. Dobronianka oferuje to wszystko i wiele więcej.

Dogodne położenie, liczne atrakcje, miły i uczynny personel – to wszystko sprawia, że w Dobroniance odpoczniesz i zrelaksujesz się w gronie przyjaciół i bliskich Ci osób.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY

Atrakcje obiektu
i usługi dla gości

Mini Zoo

Setki zwierząt czekają na Ciebie w naszym mini-zoo. Istnieje możliwość zarówno zrobienia sobie zdjęć, jak i karmienia naszych milusińskich. Bliski kontakt na wyciągnięcie ręki to główna atrakcja.

Strefa gastronomiczna

W naszej strefie gastronomicznej znajdziecie tradycyjne dania z grilla, słodkie gofry z bitą śmietaną czy dania typu fast food.

Atrakcje dla dzieci

Dobronianka stale rozwija się w tym aspekcie. Rozwijamy strefę zarówno zabaw jak i edukacji dla najmłodszych. Dysponujemy całorocznym placem zabaw, w okresie cieplejszym- strefą dmuchańców.

Wydarzenia

W naszym ośrodku staramy się stale urozmaicać czas gościom organizując wydarzenia artystyczne, plastyczne, taneczne, czy np. piana party. A także sezonowo szykujemy dekoracje tematyczne.

SEZONOWE DEKORACJE I ATRAKCJE

ZIMA

WIOSNA

LATO

JESIEŃ

Mimo niższych temperatur, zarówno zwierzątka jaki i cały obiekt jesteśmy otwarci. Nasi podpieczni chętnie korzystają z śnieżnych harcy i wychodzą ochoczo do gości.

Zima to okres Świąt Bożego Narodzenia i Święty Mikołaj, który swoją wioskę uruchamia od pierwszych dni grudnia. Szykujemy liczne scenografie świąteczne do zdjęć, a także warsztaty zdobienia pierników.

Główne aktywności  przewidziane  są w weekendy, dekoracje są każdego dnia w godzinach pracy obiektu.

Wiosna jest czasem gdy natura budzi się do życia