Farma dyń

Dynia – symbol jesieni

Krótsze, szare dni, chłodne wieczory i rześkie poranki to nieodłączne elementy zbliżającej się jesieni. Są jednak także inne symbole, które dodają jej nieco kolorów. Fioletowe wrzosy, piękne złote liście i soczyste dynie. To w ostatnich latach stały się prawdziwym symbolem jesieni. Nie tylko cieszą oko, ale pozwalają wyczarować pachnące przysmaki w kuchni. Na naszej farmie dyń możesz poznać to pomarańczowe warzywo z bliska i spędzić miło jesienne popołudnie. To świetny pomysł na rodzinną wycieczkę. Możemy zagwarantować, że na naszym terenie nie zabraknie wam atrakcji. Zapraszamy na naszą farmę dyń, gdzie odczarujemy smutną jesienną aurę i pokażemy wam piękno tej pory roku. 

Farma dyń – Idealne miejsce na popołudnie z dziećmi

Dzieci, które żyją na co dzień w dużym mieście nie mają wiele możliwości na bliski kontakt z naturą. Samochody, ruchliwe ulice i smog to ich codzienność. Zaglądając do nas masz szansę pokazać swoim pociechom nie tylko piękne dynie, ale także poobcować z naturą. Nasz obiekt agroturystyczny to idealne miejsce na relaks dla całej rodziny. To miejsce, w którym zapomnisz o codzienności i złapiesz oddech. 

Dynie to tak naprawdę miły dodatek i dodatkowy powód na liście, dlaczego warto do nas przyjechać. Z pewnością ogromne wrażenie na dzieciach zrobią zwierzęta z naszego mini zoo. Gęsi, owce, strusie, renifery, króliki… Niektóre z nich można nakarmić czy pogłaskać. To wyjątkowa szansa na bliski kontakt z naturą i niesamowitą lekcję przyrody, z której wspomnienia na pewno pozostaną na długo.

Dyniowe farmy – piękna sceneria do zdjęć

Dynie stanowią także piękne tło do zdjęć. To pomysł na wyjątkową, jesienną pamiątkę do rodzinnego albumu. Do takich wspomnień wraca się z przyjemnością po latach, a widząc tą kolorową fotografię z pewnością przypomnicie sobie radość, która towarzyszyła wam tego dnia. 

Kiedy warto wybrać się na farmę dyń?

Farma dyń to wydarzenie sezonowe i świetny sposób na spędzenie rodzinnego popołudnia w nieco inny sposób. Szczyt popularności przypada na Halloween, jednak farma dostępna jest dla zwiedzających od września do listopada. Pamiętajcie, że nasz teren to nie tylko dynie. Zwierzątka z naszego mini zoo czekają na was praktycznie przez cały rok.