WAKACYJNY WEEKEND ATRAKCJI

Zaczynamy wakacje!

Piękne słońce, temperatury w sam raz na spacery, a u nas każdego dnia cała masa atrakcji, zabawy, ale także wypoczynku i relaksu. Poza dużą strefa rekreacyjną, zapraszamy Was także do naszego zoo, gdzie zobaczycie między innymi alpaki, wielbłądy, osły, kozy, owce, kangury, papugi, skunksy, serwala i wiele innych ciekawych i przyjaznych zwierząt. Możecie je nakarmić, a niektóre także pogłaskać.

Po wypoczynku na leżakach obok beach baru i przepłynięciu rowerkiem wodnym naszego zbiornika możecie skosztować pysznych lodów, gofrów i wyrobów prosto z grilla. 

W weekendy robi się jeszcze ciekawiej. Zapraszamy do nas artystów, animatorów i organizujemy piana party. A to tylko garstka atrakcji z którym możecie skorzystać. 

Przez całe wakacje będziemy zaskakiwać Was ciekawymi aktywnościami. Strefa dmuchańców dla najmłodszych stanowi wspaniałą formę ruchu przez zabawę, Rowerki wodne, to atrakcja dla całej rodziny, wspólnie możecie nauczyć się współpracy lub zwiedzić nasze tereny od nieco innej perspektywy. 

Głodni? Strefa gastronomiczna, czyli Kawiarnia, Grill i Beach bar, to miejsce gdzie zjecie grilowane produkty, słodkie przekąski, ciepłe i zimne napoje oraz wyśmienite lody. 

Animacje dla dzieci i dorosłych urozmaicą Wam weekendowe chwile, a dorosłym pozwolą chwilę odetchnąć i spędzić czas na wypoczynku.

Zawsze serdecznie i ciepło powitają Was nasze zwierzaki, których jest ponad 30 gatunków. 

Zapraszamy!

Thumbnail

Poprzedni artykuł
Wioska Świętego...

Thumbnail

Następny artykuł
Wiosna zawitała do...