Gdzie spędzić Wielkanoc z rodziną?

Wielkanocny, rodzinny weekend tylko w Dobroniance.

W tym roku Dobroniankę odwiedził Wielkanocny króliczek. Magicznym susem przeniósł naszych zwiedzających w świat świątecznych zabaw. Razem z króliczkiem przybyła także wspaniała, słoneczna pogoda, która zachęciła naszych Gości do spędzenia rodzinnych chwil na polanach Dobronianki. 

 

Jakie atrakcje czekały na Was w Wielkanocny weekend? Zobaczcie sami. 

Na naszych Gości, a szczególnie tych najmłodszych, czekały między innymi animacyjne zabawy, konkurs zbierania jajek i wielkoformatowe gry rodzinne. Tańcom i śpiewom nie było końca. 

Przygotowaliśmy pokaz baniek mydlanych, warsztaty Wielkanocne oraz cyrkowe pokazy i akrobacje.

 

Zwieńczeniem gier i zabaw było Wielkanocne zbieranie jajek, do którego przyłączyli się niemalże wszyscy na obiekcie. Na najbardziej spostrzegawczych zbieraczy i poszukiwaczy czekały słodkie upominki.

 

W ten weekend mogliście zobaczyć u nas dwie radosne maskotki, postaci Wielkanocnych królików z którymi można było spędzić czas na zabawie, zrobić sobie zdjęcie lub po prostu „zbić piątkę”.

 

Starsi uczestnicy naszych świątecznych szaleństw mogli odpocząć w klimatycznych zakątkach Dobronianki, wykonać sobie zdjęcia przy niesamowitych wiosennych dekoracjach oraz skosztować żurku wielkanocnego.

Na terenie ZOO czekali na Was również nasi podopieczni: alpaki, wielbłądy, króliki, kaczki, mary i wiele innych zwierząt.

 

Dziękujemy, że w te święta wybraliście Dobroniankę.

Do zobaczenia wkrótce.

Thumbnail

Poprzedni artykuł
Siejemy DOBRO dla...

Thumbnail

Następny artykuł
Wioska Świętego...