Gdzie jechać z dzieckiem w weekend?

Szukasz pomysłu na udany wyjazd weekendowy z rodziną? Chcesz odpocząć, a zarazem zapewnić swoim bliskim rozrywkę? Zapewne zależy Ci na miejscu, do którego można wygodnie dojechać, a na miejscu czekają atrakcje dla małych i dużych. Jednym z idealnych kierunków wyjazdowych jest nasz obiekt agroturystyczny. Dobronianka ma rozwiniętą infrastrukturę gastronomiczną, a znani jesteśmy głównie z naszego imponującego mini ZOO.

Odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku

Wyjazd z miasta to zawsze okazja do tego, aby złapać oddech i odpocząć. Wykorzystaj maksymalnie wolny czas w Dobroniance – obiekcie agroturystycznym, który stworzyliśmy głównie z myślą o mieszkańcach Łodzi i okolic. Sława naszego obiektu doszła jednak dalej i z przyjemnością musimy przyznać, że gościmy także osoby z innych części województw i spoza niego. To zasługa niezwykle atrakcyjnej lokalizacji przy węzłach komunikacyjnych i kolejowych. Zapraszamy podróżujących różnymi środkami transportu!

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Na gości Dobronianki czeka mnóstwo atrakcji, które sprawiają, że u nas nikt nie zaznaje nudy. Przyjemny wypoczynek połączony z zabawą i aktywnościami na świeżym powietrzu jest obietnicą spędzenia udanego weekendu. Każdy z naszych gości ma okazję:

  • spróbować pysznych przekąsek – lodów, czy gofrów
  • bliżej poznać mieszkańców naszego ZOO – koni, dzikich kotów, ptaków,  zwierząt egzotycznych i parzystnokopytnych,
  • odpocząć na piaszczystej plaży lub zielonym nabrzeżu,
  • popływać rowerkami lub łódkami,
  • pobawić się na placu zabaw i kolorowych dmuchańcach.

Co ważne, szczególnie dla rodziców małych dzieci, teren naszego obiektu jest ogrodzony i bezpieczny.

Obcowanie ze zwierzętami

Dzieci z miasta nie mają okazji obcować ze zwierzętami w takim stopniu, jakby tego chciały. U nas każdy mały przyjaciel zwierząt może nie tylko pooglądać z bliska alpaki czy kuce szetlandzkie, ale też sfotografować je i nakarmić. Niektóre zwierzęta można dotykać, dlatego przygoda będzie niezwykła i warta zapamiętania!

Dogodna lokalizacja to nasz atut!

Czasami zmęczeni po całym tygodniu pracy rezygnujemy z wyjazdów poza miasto. Jeżeli martwisz się wizją wielogodzinnej podróży, to zmień kierunek! Dobronianka mieści się w niewielkiej odległości od Łodzi, wystarczy około 30 minut, aby do nas dojechać i spędzić cały dzień na świeżym powietrzu. Tak blisko aglomeracji, a tak pięknie i sielsko! Czekamy na Ciebie. Spędź u nas weekend z dzieckiem.

Thumbnail

Poprzedni artykuł
Siejemy DOBRO dla...

Thumbnail

Następny artykuł
Wioska Świętego...